Nějaký vzkaz pro Howadoora? Chcete-li odpověď, napište zpáteční adresu.
Pokud jste podobní magoři, jako Howadoor a chtěli byste se se mnou vydat na některou z akcí, rád vás uvidím. Vyrážím obvykle z Brna, protože tam v současnosti bohužel bydlím a taky se tam vracím (z podobných důvodů). Nosívám s sebou stan, do kterého se vcelku pohodlně vejdou tři lidi, taky vařič a ešus, ale spacák a ostatní věci si pěkně povlečete sami. Tak s tím počítejte. Některé akce jsou fyzicky náročnější, některé pohodlné až lenošné a některé úplná zabijárna. To se dozvíte v rubrice Howadoor plánuje. Naprostá většina plánů není nijak rigidní a rád je pozměním aby byli všichni spokojeni.

No a když už jste se rozhodli, že jste taky zběsilá dobrodružka nebo pošetilý dobrodruh a že pojedeme spolu, napište mi. Adresa je do práce a v pracovní den vám odpovím velmi brzy, ale o víkendu - kdepak. Ostatně stejně zase někde courám. Taky mě můžete v pracovní dny, zejména po ránu, zastihnout na chatu ve stodole. Bývá tam i spousta zajímavých lidí, například Japončík, někdy Vitásek, vždycky Darkvision a velmi zřídka Kakof. Nikdo z nich pochopitelně není tak zajímavý jako Howadoor, ale taky tam bývá Ivísek a Katy, které jsou o něco hezčí. Ne o moc. Vlastně... pořád je Howadoor nejhezčí. Děvčata jsou ale vtipná a milá. Tím ovšem nemyslím, že bych nebyl vtipnější a..., no nechme toho.

Ale jsou lidi, které bych nerad viděl, jak mi píší, jak se hlásí na chat, když tam zrovna jsem (a ani když tam nejsem) a rozhodně s nimi nikam nepojedu, radši je nakopnu. Jsou to úředníci bez výjimky, zaměstnanci pošty, poslanci a vůbec politici, policajti a vojáci. Tak jestli patříte do některé z uvedených kategorií, račte si své zduřelé oslintané shnilé rypáky strkat laskavě jinam.