* http://howadoor.wz.cz/index.html
Seznam všech kapitol Zápisníku
Můžete mě najít na ICQ. Možná. RSS kanál Howadoora na cestách

Březen 1999

Středa 31 

Opravil jsem některé grafické i gramatické chyby ve stránkách. Beztak jich tam ale dost zbylo. Zjistil jsem, že mi včera Aldar čuměl asi půl hodiny na stránky. Zajímalo by mě, co tam tak zajímavého viděl. Osamostatnil jsem Howadooří zápisník, ale stejně pořád nevím, jestli ho nemám zrušit. Server mujweb.cz celý den prakticky nefunguje, ale z freeweb.cz mi ještě neposlali registraci. Jakmile to udělají, přesunu stránky tam.

Úterý 30 

Dávám na web reportáž z cesty do Strážovských vrchů. Na chatu stále nikdo známý není, asi všem shořely počítače nebo co. Stránka dosáhla ve statistice na vrcholu 59 přístupů. Po chodbě pobíhá kočkodan, později se ukazuje, že to Kakof má zas svůj den. Odpoledne kupuji muškátový ořech. Zdá se, že se bude brzy hodit. Večer jsem šel zase na žáby, ale asi bylo ještě moc světlo, tak jsem tentokrát nenasbíral ani jednu.

Pondělí 29 

Prší, je hnusně a mám hnusnou náladu. Na mé stránky se nikdo nedívá. Zapomněl jsem doma mapu. Web nefunguje. Pošta žádná nepřišla. Nemůžu se nikam dovolat. Na chatu nikdo známý není, tedy až na Darkvisiona. Rozšiřuji stránky o starší textík z jeskyní. Večer jdu sbírat žáby. Našli jsme jich něco přes dvacet, některé pěkně tlusté.

Neděle 28 

Ráno zapomínám, že už je letní čas a ujíždí mi autobus. Vracím se notně opilý ze Strážovských vrchů. Doma nacházím prasklou stupačku a vytopený byt, pročež odcházím do hospody a chlastám ještě víc. Po návratu je stupačka pořád prasklá a byt stále vytopený, ale už mi to tak nevadí.

Sobota 27 

Stopuju medvědy ve Strážovských vrších, unikám šťastně vzteklým husám a neméně zuřivým vidiečanům. Mám se perfektně, až na to, že mi stále ujíždějí autobusy.

Pátek 26 

Zapomínám doma lžíci. Před dvanáctou prchám z práce, poté, co vymýšlím bizarní výmluvu. V Beluši okamžitě po startu bloudím.

Čtvrtek 25 

Trávím celý den chatováním a úpravami stránek, které registruji na všechny možné i nemožné vyhledávácí služby. Večer chaoticky balím.

Středa 24 

Odpoledne jdu s kamarádkou k budhistickým vegetariánům na pozdní oběd. Je to prima, ale musím rychle utíkat do posilovny, abych to všechno stihl, protože v sedm jdeme s Kakofem plavat.

Úterý 23 

Ráno jsem málem zašlápl ježka. Byl pod postelí. Později vyšlo najevo, že kamarádka Blable chová ježky. Je úchylná, už k ní chodit nebudu.

Pondělí 22 

Makám v posilovně jako blázen, po večeři vymýšlím tyhle odporné stránky. To mi čert napískal, abych se zabýval takovouhle volovinou. Spát jdu až po třetí hodině ráno. 

 


 


Nějaký vzkaz pro Howadoora? Chcete-li odpověď, napište zpáteční adresu.

http://www.bravenet.com/