* http://howadoor.wz.cz/index.html
Seznam všech kapitol Zápisníku
Můžete mě najít na ICQ. Možná. RSS kanál Howadoora na cestách

Červenec 1999

Sobota 31 

Hloupá předsevzetí! Na stránky jsem ani nešáhnul, akorát se celý den válel na přehradě. Přemýšlím, jak je asi široká a jestli bych ji přeplaval napříč.

Pátek 30 

Tak už jsem zase zpátky a stránky zase konečně na chvíli ožijí. Než mě to zas přestane bavit. Vbrzku tu najdete zprávu o tom, jak jsem nevylezl na Pik Lenina, haldu informací o Kirgizstánu (i když nikomu moc nedoporučuji tam jezdit), tamější hudební produkci (jen pro silné nervy), hejno nových příspěvků do rubriky Rady a návody (spacáky, karimatky, stany, vařiče) a třeba i něco dalšího. Tak se těšte, ostatně nic jiného vám taky nezbývá. Tedy ještě mi můžete psát maily (sprosté), jelikož míním vytvořit rubriku Ohlasy, kde na ně budu neméně sprostě odpovídat.

Čtvrtek 29 

Okolo osmé ráno jsem dorazil domů, zjistil, že se mezitím, co jsem byl pryč, nic nestalo, ani v ledničce nic nepřibylo. V poledne už bylo asi 29 stupňů, ale já jsem teď zvyklý (zvláště z Moskvy) na jinačí vedra, tak se mi zdá, že je nějaká kosa. Přesto jsem si byl odpoledne zaplavat v přehradě, celkem to ujde. 

Čtvrtek 1 až středa 28 

Jsem stále v Kirgizstánu, popřípadě v Rusku či Bělorusku, taky chvíli v Polsku. Mám se sice bídně, ale určitě líp, než kdybych seděl doma a páchal nějaká webová zvěrstva či ještě něco horšího.

 


 


Nějaký vzkaz pro Howadoora? Chcete-li odpověď, napište zpáteční adresu.

http://www.bravenet.com/