* http://howadoor.wz.cz/index.html
Seznam všech kapitol Zápisníku
Můžete mě najít na ICQ. Možná. RSS kanál Howadoora na cestách

Duben 1999

Pátek 30 

Odpoledne tajně trénuju. 60 bazénů. Je to lepší, ale na Kakofa to stále nebude stačit.

Čtvrtek 29 

Příšerně jsem se ožral. Myslím, že teď několik týdnů budu úplný abstinent.

Středa 28 

Ty formuláře na vzkazy jsou docela dobrá věc! Jeden člověk neznámého původu (asi Vitásek) mi poslal konečně nadávku, ale zatím to nestojí za to, abych dělal rubriku Ohlasy qůli jedné blbé nadávce. Zato s Kapsičkou to přímo mlátí - poslala mi mail plný popisu rozličných exotických sexuálních praktik, které by se mnou ráda provozovala. Je do mě úplný blázen. Asi ještě nepotkala génia, to bude tím. Bohužel nenapsala adresu, abych jí to vymluvil. Přece jen je takové mladé, nezkušené vyžle…

Úterý 27 

Mám nápad! Pojedu do Norska! Jak jsem vlastně mohl celá ta léta trčet doma, když je tady skvělé chladné Norsko?! Psala mi Kapsička, že prý mne zbožňuje a že chce mou podepsanou fotku, aby si ji mohla vylepit na zeď. Japončík je zlostný, protože si na ni dělá nároky. Tedy na Kapsičku, ne na tu fotku.

Pondělí 26 

Ahoj Aleno! Baštím makovec a sepisuju ty Bukovské vrchy, konečně. Už jsou na webu, tak to všichni čtěte!

Neděle 25 

Bazén s Kakofem - on 68, já 56. Bohužel jsem měl potom spoustu jiné práce, tak jsem to tam nemohl moc protahovat, ale v úterý, jestli budou vhodné okolnosti, zůstanu déle a dám stovku. Já tomu tlusťochovi ukážu, už mi leze na nervy jak je pořád lepší než já!

Sobota 24 

Šlapu padesátikilometrový pochod, který  pod názvem Bystrcký vandr pořádá místní oddíl pošuků a mentálně indisponovaných. Celkem nic zajímavého se cestou nestalo, jenom na čtyřicátém kilometru mě předehnal párek nějakých podivně pokřivených lidí, kteří se snažili velmi šmatlavě běžet. Vzápětí po nich mne předstihl ostrým krokem pochodující bělovlasý osmdesátiletý pán se síťovkou a dvěma zuby. Protože v tom úseku se scházely všechny trasy, usoudil jsem, že jsou to nějací snaživci z patnáctky, když jsem je ale na poslední kontrole dostihl, šokovali mě tím, že jdou (a střídavě běží) stovku. Vypadali spíš na invalidní důchod, sakra! A ještě si stěžovali, že delší trasa není!!! Já jsem vizáží hotový Apolón, ale stovka by mě zabila. Nejvíc jsem ušel šedesát, ale ke konci jsem se sotva plazil. Tož alespoň mám zase před sebou nějakou výzvu. 

O kilometr dál se rozpoutala průtrž mračen a během pěti minut jsem byl skrznaskrz mokrý. Předtím jsem si liboval, že se mi vůbec nedělají puchýře. Rázem bylo po libování, v mokrých botách mi na chodidlech naskákaly haldy krvavých mozolů a do cíle jsem se dovlekl s bolestivým  výrazem a chůzí fakíra-amatéra. Jako obvykle.

Pátek 23 

Skrzevá nové formuláře přišlo několik vzkazů, kupříkladu od Aleny a Terezy. Zatím bohužel žádné nadávky, takže není co vystavovat, ale až nějaké šťavnaté zprávy obdržím, udělám rubriku Ohlasy.

Čtvrtek 22 

Kamarádka Sponka mi dělá kázání o mém zavrženíhodném morálním nihilismu. Asi jí budu muset předvést něco velice amorálního, bachacha.

Středa 21 

Sehnal jsem nějaké fotky a zeměpisné informace o Bukovských vrších, ale pořád se nemůžu donutit, abych konečně sepsal tirádu o své cestě. Třeba zítra bude víc času. Testuju formuláře a poněkud měním jejich vzhled. Fungují, ale stejně mi nikdo žádné vzkazy neposílá.

Úterý 20 

Den nevěštící nic dobrého. Stane se nějaká příšerná katastrofa. Asi dostanu průjem.

Pondělí 19 

V práci nemám co dělat, tak si strkám tužky do nosu a pobíhám po chodbách, čímž děsím řádné zaměstnance. Mám chuť stále jen chlastat, výt a močit po chodbách. Nemohu se zbavit neodbytného pocitu, že mne pronásledují malí, ale hluční a velmi nespokojení medvědi. Už jsem prohledal všechny zásuvky u stolu i skříně, ale žádného jsem nenalezl. Má psychiatrička však stále trvá na tom, že jsem zcela normální. Je možné, aby se o mne pokoušela laktační psychóza? Odpověď hledám v alkoholu.

Neděle 18 

Posilovna, bazén. Kakof uplaval 60 bazénů. Já jen 45. Vyděsila mne stará tučná velryba s kolíčkem na rypáku. Přišel jsem konečně na to, jak udělat provozuschopný formulář na odesílání vzkazů. Večer už jsem ale neměl čas ho začlenit do stránek, tak snad až zítra. Rozhodl jsem se, že nejnovější přírůstek na webu bude popis cesty do Bukovských vrchů. Večer pojídám zbytek pečené krůty. Přistihl jsem se, jak si kostí maluju v omastku na dně talíře malé medvědy.

Sobota 17 

Celý den se nic podstatného nestalo, akorát odpoledne se odněkud vynořil vřeštící medvěd. Jen díky mé bleskurychlé reakci mě nekousl do palce. To mám z přílišného sledování videa. 

Pátek 16 

Musel jsem zrušit formulář na ohlasy, jelikož to nefungovalo. Vitásek dodal svou verzi naší eskapády na Vranově. V mém (pravdivém) vylíčení celé historie jsem udělal pár gramatických a stylistických oprav. Včera celý den nejel netforward, díky tomu byly stránky z psynetu nedostupné. Zaregistroval jsem je u služby easy.to/remeber, takže bych měl časem mít ještě lepší adresu

i.am/howadoor

. Přes problémy s přístupem jsem se ve statistice navrcholu vyšplhal na 124. místo v ročním přehledu. Jen tak dál, Howadoore!

Čtvrtek 15 

Jdu chlastat s Vitáskem a Zelínem, který se má brzy ženit. Žádné psaní webu nebude, budu celý večer jenom chlastat, fetovat, blít a blít a blít….

Středa 14 

Ráno jsem vše umístil na server i s novou rubrikou Howadoor chytrákem, kterou jsem zprasil včera po půlnoci. Na titulní stránku jsem umístil prázdnou tabulku, kterou odsunu reklamu hostitelského serveru do patřičných mezí, bachacha! A v rubrice "Jak k Howadoorovi" je nově formulář pro odeslání ohlasu, což snad vyvolá smršť nadávek, které tu samozřejmě zveřejním. Už se těším.

Úterý 13 

Osamostatnil jsem Technické informace. Konečně je tu povídka o únorové výpravě s Vitáskem na Vranov. Uvažuji o nějakých fotkách z Mera Peaku. Všude mají obrazové galerie, tak co já bych nemohl mít taky? Druhá věc je, jestli by to někoho zajímalo. Jestli to udělám, budu muset být velmi střídmý a nedávat tam toho moc. Jako další textík bude buď něco staršího nebo truchlivá historie o tom, jak jsem strašně zmoknul v Bukovských vrších, případně nudný popis vánoční cesty na kole.

Pondělí 12 

V práci bylo pořád co dělat, navíc pořádně nefungoval internet. Zato jsem se dozvěděl, že už jsem i v katalogu seznam.cz. Návštěvnost utěšeně vzrůstá, podla statistiky navrcholu mám už 102 návštěvníků. To jde. Přišel i první ohlas, což potěší, i když je pozitivní. Nadávky snad přijdou časem. Vitásek poslal varování, že jestli ho příliš pomluvím, tak se mi na svých stránkách pomstí. Tož jen s chutí do toho. Napadla mne rubrika Howadoor radí, ale musím to ještě promyslet. Mělo by to být něco o materiálu a o dobrých místech na stanování.

Neděle 11 

To už začíná být sterotypní. Bazén, posilovna. Neštěstí dneska bez křečí. Odpoledne se mi nechce už vůbec nic dělat, natož sepisovat stránky. Snad v pondělí v práci.

Sobota 10 

Byl jsem v posilovně, potom plavat. Ten Kakof mě tím plaváním nějak nakazil. Ale moc jsem tomu nedal, jelikož jsem dostal děsnou křeč do nohy. Tlustá paní na břehu se tomu chechtala. Díže vzdutá hnusná škodolibá. Pak jsem byl ještě venku trochu běhat a teď jsem úplně tuhý. Pochybuju, že dneska ještě něco napíšu. Chtěl jsem udělat nějakou stránku s někalika fotkama z Himálají, ale nemůžu je najít. Asi nezbude než je znova naskenovat. Zato jsem našel deník z Kavkazu, který bych po mírné redakci mohl na web dát. Když jsem šel na bazén, potkal jsem squadru asi čtyřiceti lidí, jak stojí v parčíku a vyzpěvují nějaké podezřelé songy o lásce Krista či koho. Chvíli jsem čekal, jestli nezapějí můj oblíbený Bič boží, ale když se k ničemu pořád neměli, šel jsem pryč. Nějaká banda pošuků.

Pátek 9 

Ráno mě pronásledoval jezevčík od domu až do tramvaje. Bestie jedna mizerná. Poslintal mi kalhoty, teď si lidi budou myslet, že jsem se pochcal. Dopoledne jsem narval na síť nějaké novoty. Je tu konečně dlouho slibované vysvětlení a odkaz na povídačku o tom, jak Vitásek nezmrznul na Vranově. Přibyla jedna skrývačka, jen si zapátrejte! Taky jsem opravil nějaké chyby (Špatné zarovnávání, špatné údaje o kódováním, špatné obsahy stránek), ale je jich pořád ještě dost. Když jsem s tím začínal, představoval jsem si to o něco jednodušeji.

Čtvrtek 8 

Stahuju z internetu jako šílený, až se proxy hroutí a je po internetu na celém ústavu. Hahaha, to se mi líbí. Vitáska pobavila skrývačka na titulní straně, tak to asi vrazím i někam jinam. Ovšem zjišťuji, že jemu se titulní strana nezobrazuje správně, takže jsem to už spravil. Nový server serveří, to je jiné kafe. Už žádné české servery!

Středa 7 

Nový server konečně pořádně pálí, ne jako ten blbý mujweb.cz. Uvidím, jak dlouho mu to vydrží. Bohužel teď mám málo času a tak nemám žádné nové věci, ale přes víkend zas něco sepíšu. Bude to asi o Vitáskovi a jeho hrdinském stanování na Vranově a taky možná o vánoční jízdě na kole. Nebo taky o úplně něčem jiném.

Úterý 6 

Zaregistroval jsem stránky na jiném serveru, nová adresa je http://www.freeyellow.com/members7/howadoor. Posílám tip na své krásné stránky do Kudykam a Kam dnes. Uvidíme, co z toho vyleze.

Pondělí 5 

Zase posilovna, programování, jabka pro prasata. Ty velikonoce mě zničí.

Neděle 4 

Trénuju jak magor. Plavání s Karlem, posilovna. Na Ponávce bylo bezvadně prázdno.

Sobota 3 

Celý den jezdím na kole. Nakonec toho bylo asi 120 km, což není nijak moc, ale večer jsem úplně groggy.

Pátek 2 

Konečně víkend! Na mujweb.cz nemůžu nic dostat. Píšu jim tam výhružné majly, ale zatím nic nepřišlo. Večer dodělávám mírně změněnou titulní stránku.

Čtvrtek 1 

Peťule na chatu tvrdí, že sem koukala. Patrně je to zatím jediný člověk. Proč jsou asi tyhle stránky tak nesmírně populární? Přidal jsem nějaké informace o Mera Peaku. Z cesty na kole v sobotu a neděli s Vitáskem nebude nic, tak se alespoň projedu v sobotu sám. Katy vymyslela opravdu báječnou story, aby se vymluvila. Server mujweb.cz je stále polámaný a freeweb.cz pořád neodpovídá. Je to k vzteku. Počitadlo na navrcholu.cz taky nějak blbne. Do slovenského naj.sk mě odmítli zaregistrovat, prý je to jen pro Slováky. Fašisti. Kašlu na to, abych tu ještě něco tento týden přidával. Přes víkend něco staršího vyhrabu a napíšu něco pomluv o Viáskovi a v úterý to sem vrazím.

 


 


Nějaký vzkaz pro Howadoora? Chcete-li odpověď, napište zpáteční adresu.

http://www.bravenet.com/