* http://howadoor.wz.cz/index.html
Seznam všech kapitol Zápisníku
Můžete mě najít na ICQ. Možná. RSS kanál Howadoora na cestách

Květen 1999

Sobota 15 až pondělí 31 

Ze Strážovských vrchů jsem se šťastně vrátil. Bylo tam fajn, ale žádné divoké dobrodružství s medvědy, o němž bych tu mohl a chtěl psát, jsem nezažil. Padla tam na mě nějaká lenost až nechuť…, zkrátka zbytek měsíce jsem se na stránky vykašlal, takže tu nic nového nepřibylo.

Pátek 14 

Odjíždím ve 12:55 autobusem do Iľavy, vrátím se v neděli.

Čtvrtek 13 

Balím na páteční odjezd do Strážovských vrchů.

Středa 12 

Moc práce. Stihl jsem udělat akorát nadpis.

Úterý 11 

Přišel mi mail:  


message: Howadoore, bez rozlouceni se neodchazi. Japoncik te haji, ze pry si musel na zachod, ale tomu neverim … ty jsi proste nevychovany (a jeste si na tom zakladas) 


Kapsicka 


Pravda je taková, že na ústavu spadla síť, což se stává dost zhusta, tož jsem šel domů. Ostatně stejně není o čem se s Kapsičkou vybavovat. Věčně jenom sentimentálně vzdychá, co s takovýma lidmama. Včera jsem se zase zmakal a tak žádná reportáž zatím není. Dneska sice jdu zase s Kakofem plavat a pak do posilovny, ale snad večer konečně něco sepíšu.

Pondělí 10 

Měl bych psát reportáž o Rychlebských horách, ale vůbec se mi do ničeho nechce. Nejradši bych spal. Možná večer, nebo až zítra.

Neděle 9 

Odpoledne už jsem zase doma. Vařím jak zjednaný, neb mám strašný hlad. Večer mě děsně bolí břicho, jelikož jsem se přežral.

Sobota 8 

Pochoduji po hřebeni Rychlebských hor.

Pátek 7 

Už to pálí!!! Konečně to ty vobludy z Freeyellow spravili. Doufám, že jim to vydrží. Ráno mi kdosi přes formulář poslal nabídku na vlastní doménu a spolupráci na nějakém serveru o cestování. Uvidíme. Nezávislost především, myslím si. Kakof přiběhl, že mu žena rodí, pak z něj vylezlo, že to bude asi až někdy o víkendu. Je vzteklý, protože se chtěl o víkendu celé noci čumět na televizi, což má ve zvyku a teď mu to asi nevyjde. Přemýšlím, co jsem zapomněl sbalit. Včera večer se mi tak strašně nikam nechtělo, že kdybych neměl koupený ten lístek, tak bych se na celé Rychlebské hory vykašlal a bylo by to. Navíc když si pomyslím, že příští víkend se zase budu někam trmácet, a to asi až do pondělka… Tak alespoň z toho něco napíšu, aby si Alena (a možná i pár dalších lidí) měla u oběda co číst. Doufám, Aleno, že se pořád neživíš jenom těmi jogurty, protože jinak ti brzy nezbude než to čtení. Vychrtneš, zeslábneš, umřeš.Pozdravuje tě Blable.  

Musím předělat Zápisník z jedné veliké tabulky na spoustu malých, aby se to zobrazovalo už při nahrávání a ne až všechno najednou. Jak roste velikost, tak se to dost zpomaluje. Nebo předchozí měsíce přesunu na samostatnou stránku, ještě nevím. Možná obojí.

Čtvrtek 6 

Setrvalý stav. Zkouším to z firmy různými prohlížeči, pořád to samé. Jestli to nespraví do konce týdne, tak přejdu na jiný server, což bude dost nechutná robota. Dopoledne jsem si koupil na pátek lístek do Jeseníku, odtamtud pojedu do Bílé vody, což jest obec, známá jednak psychiatrickou léčebnou, jednak tím, že je nad Jeseníkem v nejsevernějším cípu Moravy. Odtamtud pak během soboty a neděle odpoledne přejdu Rychlebské hory a v neděli ze sedla Ramzová pojedu vlakem domů. Předpověď je dost otřesná, samý déšť. To zas bude. 

Včera vylezla první Češka na Everest. Měl jsem z toho v autobuse strašný šok, když jsem si ten titulek přečetl v novinách chlápkovi přes rameno. Tak ta ludra Vomáčková to zmákla!!! Můj vesmír se zhroutil. Nikam už nejedu, koupím si pivo a bačkory a budu sedět doma. Naštěstí jsem asi o hodinu později zjistil, že to vůbec nebyla Vomáčková, z určitého pohledu ani Češka a navíc tam lezla s kyslíkem (?). Trochu jsem se uklidnil.

Středa 5 

Pořád nic!!! Upload stávkuje, navíc jsem si při pokusech o odstranění chyby smazal předchozí verzi Zápisníku, takže teď mi to nefunguje vůbec. K čertu s tím.

Úterý 4 

Tak proč já se vůbec dělám s nějakým vylepšováním stránek, když to tam potom nemůžu dostat? Freeyellow nějak přestává fungovat - po neúspěšném uploadu souborů vypíše jakousi zjevně nesmyslnou hlášku a končí. Posílám jim mail, ale než jsem vůbec zjistil jejich adresu, tak to dost dlouho trvalo.

Pondělí 3 

Dneska už snad konečně najdu chvíli času na nějaké podstatnější vylepšení stránek, zřejmě v rubrice Rady a návody.

Neděle 2 

Posilovna, plavání. Kakof dává konečně 70 bazénů, ale jen proto, že ho celou dobu zdatně pronásleduju. Na konci je úplně psychicky zničený. Nicméně stále je lepší, krysa, já jen 66.

Sobota 1 

Mám návštěvu. Celá sobota je tím pádem v tahu. Nestíhám vůbec nic udělat.

 


 


Nějaký vzkaz pro Howadoora? Chcete-li odpověď, napište zpáteční adresu.

http://www.bravenet.com/