* http://howadoor.wz.cz/index.html
Seznam všech kapitol Zápisníku
Můžete mě najít na ICQ. Možná. RSS kanál Howadoora na cestách

Srpen 1999

Úterý 17 

Konečně jsem se dokopal k tomu, abych alespoň aktualizoval tuhle rubriku, když už nic jiného. Snad o víkendu, protože asi zůstanu doma, něco napíšu o přechodu Malých Karpat. Když dofotím film, tak možná i fotky budou, ale to už je úplně nejisté.

Pondělí 16 

Asi dvě hodiny jsem se pokoušel narvat tu kirgizskou muziku na server. Výsledek je jenom neustálé hlášení Connection reset by peer. Tak nevím, co s tím. 

Neděle 15 

V poledne popíjíme v Bratislavě a slavíme úspěšné zakončení akce. To jsem potřeboval, po sérii neúspěchů konečně zase něco, co vyšlo tak, jak jsem to naplánoval. Musím si udělat čas a napsat nějakou zprávu, ale vážně nevím kdy.

Čtvrtek 14 

Dvanáct hodin nepřetržitého pochodu. To se mi líbí, konečně pořádná akce. Vitásek se ukazuje být nečekaně zdatným, nejspíš potají doma trénuje. Musím si dát na něj pozor. 

Pátek 13 

Vitásek to nakonec nevzdal a tak okolo třetí vyjíždíme směrem na MAlé Karpaty, abychom je rázným krokem do neděle přešli.

Čtvrtek 12 

Zase celý den běhám jako cvok. Chtěl jsem na pátek koupit lístky do Trstína, ale autobus prý není místenkový. Bídáci. 

Středa 11 

Zatmění!!!! Jsem v Rakousku a ve městě Wiener Neustadt pozoruju úplné zatmění slunce. Navzdory předpovědím je nakonec hezky.

Úterý 10 

Vitásek píše, že by do Karpat jel. Ubožák, netuší, že je to dvakrát po 35 kilometrech po horách, i když malých. Ale alespoň bude legrace. Na stránky není čas, ale fakt se moc stydím, zvlášť když zjišťuju, že konkurenční Japončík své stránky stále vylepšuje. Ještě několik měsíců a už se na ně bude dát i koukat. 

Pondělí 9 

Práce, moc práce. Nesnáším práci. Je hnusná.

Neděle 8 

V poledne jsem se vrátil domů a chtěl jsem se věnovat stránkám, ale čekal mě tam vzkaz z firmy, že soft nefunguje a tak jsem místo toho programoval jako cvok. Zato jsem dostal nápad jet další víkend do Malých Karpat. 

Sobota 7 

Válím se a chlastám na Vranově. Je to hrozná nuda, to mi čert napískal sem jezdit. Tfujtajxl. Aspoň že tu není moc lidí.

Pátek 6 

Odjíždím na Vranov, jen se tak válet a chlastat a tak. 

Čtvrtek 5 

Tak jsem byl ve firmě, kde mají děsně tlustý drát do internetu a chystal jsem se tam narvat na server tu nasamplovanou kirgizskou muziku. Jenže jsem ji nechal doma. Tak třeba příště. Večer jsem dal přehradu tam a zpátky, pochopitelně napříč. S jiným plovákem.

Středa 4 

Tak jsem tu přehradu přeplaval. Protože jsem opatrný až ostražitý, táhl jsem za sebou na špagátu plovák, který by mě zachránil v případě nějakých potíží, kupříkladu křečí nebo napadení zuřivými labutěmi. Plovák jsem zhotovil z krabice od bílkovin a abych nevypadal jako blázen, tak jsem na něj napsal Bering 2000, čímž jsem hodlal vzbudit dojem, že trénuji na přeplutí Beringovy úžiny. Výsledek byl, že jsem vypadal jako blázen. Ke všemu jsem na konci zjistil, že plovák poznenáhlu nabíral vodu a rozhodně by mě neunesl. Příště vymyslím něco lepšího. 

Úterý 3 

Procházím poštu a zjišťuju, jestli má smysl dělat rubriku Ohlasy. Tedy ne že by nic nepřišlo, je toho docela dost, ale jestli má nějaký smysl to dávat na web. Nevím, nevím.

Pondělí 2 

Předělal jsem strukturu a grafickou úpravu Howadoořího zápisníku (právě ho čtete). Ještě změním rubriku Howadoor plánuje, ale na víc se asi dnes nezmůžu. Šéf mě pořád otravuje s nějakou prací. Na chatu nikdo není, tedy kromě Japončíka, s kterým je navíc těžká řeč. Večer jsem chtěl jít do posilovny, ale nakonec jsem se na to vykašlal. Zítra je taky den. Ještě jsem z mapy zjistil, že ta přehrada má na šířku slabých 700 metrů, takže přeplavat ji by neměl být sebemenší problém. 

Neděle 1 

Z Kirgizstánu jsem si přivezl kazetu místní etnické hudby, je to pekelný nářez. Celé odpoledne jsem to rval do počítače, komprimoval, odšumoval. Teď je to připravené k umístění na stránku se zprávou o expedici, ovšem kdy tu stránku udělám, těžko říct. Protože je toho taky pěkný balík dat, musím promyslet, na který server to umístit. Navíc mám podezření, že freeyellow odmítá soubory MP3.

 


 


Nějaký vzkaz pro Howadoora? Chcete-li odpověď, napište zpáteční adresu.

http://www.bravenet.com/