* http://howadoor.wz.cz/index.html
Seznam všech kapitol Zápisníku
Můžete mě najít na ICQ. Možná. RSS kanál Howadoora na cestách

Leden 2000

Úterý 11 

Tísící čtenář Howadoora na cestách přišel včera v 15:33 z adresy 194.212.232.231 (pc.zpmvcr.cz), což by měla být Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR. Tak jestli si ten shnilý ouřada myslí, že ho nějak odměním, tak ať mě navštíví v mém bytě a já ho za odměnu zkopnu ze schodů! Prašivý úředník vykotlaný mizerný… Samozřejmě nějaký odměněný čtenář časem bude, ale vyberu ho sám, nebude to žádný sjetý byrokrat a bude to až 1. dubna, k prvnímu roku fungování těchto zduřelých ohyzdných zblutých stránek, co mi poslední dobou tak lezou na nervy. 

Od Aleny mi přišla pohlednice k narozeninám, což jednak znamená, že oproti očekávání se pošta na ústavu vzpamatovala nějak rychle, jednak že takový mail se klidně toulá skoro týden bůhvíkde. Hlavně že došel. 

Pondělí 10 

Ti debilové z ústavu nezaplatili poplatek za doménu a proto mi přestala chodit veškerá pošta. Nádhera. Potrvá nejmíň týden, než to spraví.  

Je 13:13, počítadlo na web.navrcholu.cz dosáhne brzy tisíc lidí, což jest obstojné. I když je pravda, že podle Toplistu už je to patnáct set a kdo ví, kolikrát to započítalo mne, no ale nějaký údaj jsem si vybrat musel a tenhle je ten nejnižší, takže asi nejsprávnější. Hned se doma pustím do nějakého nového textíku. 

Doma jsem se do ničeho nepustil, ale celý večer jsem se snažil dohrát Fatal Illusion. Okolo půlnoci jsem už byl skoro na konci (aspoň myslím) a zjistil jsem, že k dokončení potřebuji šest diamantů, které jsem úplně na začátku hry zapomněl sebrat. To je k vzteku. Tak jsem to vypnul a šel jsem spát. 

Neděle 9 

Nechce se mi nic dělat a přitom jsem sliboval, kolik nových věcí se tady počátkem ledna objeví. No jo, zdechlost je hrozná věc. Alespoň ten zápisník jsem aktualizoval. 

Sobota 8 

Šlapu si to Vizovickými vrchy. Sníh, občas nějaký vzteklý běžkař, který zuří, že mu sem tam šlápnu do stopy. Ještě že jsem se neoholil, takhle vypadám jako nebezpečný divous a nikdo si kromě výkřiků a rychlého útěku nic nedovolí. V podvečer jsem v Luhačovicých a k půlnoci zpátky v Brně, přesně podle plánu. Příště ale pojedu na dvě noci, mám zálusk na Novohradské hory, ale na ty je zatím trochu moc sněhu. 

Pátek 7 

V 9:55 odjíždím autobusem do Zlína, a pak dalším ze Zlína do Lidečka. V autobuse mám konflikt s řidičem, div jsem ho nekopnul do hlavy. Lidi mě mají za vzteklého zabijáka a nikdo si ke mě nechce přisednout. V Lidečku je dobrá hospoda a spousta sněhu. Ještě před setměním se škrábu na hřeben a nedaleko Vařákových pasek stavím stan. 

Čtvrtek 6 

Balím, takže na stránky není čas. 

Středa 5 

Ha! Mám narozeniny, stránky zaznamenávají rekordní návštěvnost (39 lidí) a hlavně jsem dostal polní lopatku! Ne od nějakého bigotního Jéžiška, ale od Aleny z Rychnova. Je to skvělé, hned si musím na mapě vyznačit, kde všude vykopu obrovské jámy. Ale až na jaře, zatím je země moc promrzlá. Už se na to těším. 

Úterý 4 

Koupil jsem si místenku. 

Pondělí 3 

Posedl mě nápad, že bych o víkendu mohl přejít Vizovické vrchy. Původně to měly být Javorníky, ale je tam moc sněhu a já ještě nemám ty sněžnice. Kakof slibuje, že brzy podnikneme další ročník Kakofovy padesátky. 

Našel jsem na webu člověka, co mi poradil, jak se mám dostat dál v té hrozné počítačové hře, co jsem hrál o vánocích. Zkusil jsem to doma a nefungovalo to, což mě tak rozlítilo, že jsem pomačkal všechno na co jsem přišel a ejhle - dostal jsem se dál! Jenže je to ještě strašně dlouhé, takže jsem to zatím nedohrál. 

Neděle 2 

Tak už jsem zase v Brně. Kupodivu i tady je dost sněhu. Zítra zase do práce, sakra. Měl by připravit nějakou aktualizaci stránek, ale nechce se mi. 

Sobota 1 

V rádiu říkají, že se ty počítače nakonec nezhroutily. Další špinavost. Raději celý den jezdím na sáňkách. 

 


 


Nějaký vzkaz pro Howadoora? Chcete-li odpověď, napište zpáteční adresu.

http://www.bravenet.com/